Кошула - код 878 - бело

Нема на залиха
SKU
37584
MKD 812,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бело

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кошула - код 7492 - бела
  Кошула - код 7492 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Кошула - код 4218 - бела
  Кошула - код 4218 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Кошула - код 3223 - бело
  Кошула - код 3223 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Кошула - код 3223 - бело
  Кошула - код 3223 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Атрактивна елегантна вталена дамска риза в бяло - код 3223 - 4
  Кошула - код 3223 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Дамски топ потник с дантела в цвят корал - код 6229
  Топ - код 6229 - корали
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 2. Екстравагантна къса блуза с паднали рамене в светлосиньо - код 4857
  Блуза - код 4857
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 3. Блуза - код 1553 - 3 - небесно сина
  Блуза - код 1553 - 3 - небесно сина
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Фустан - код 8149 - црвена
  Фустан - код 8149 - црвена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 8871 - виолетова
  Фустан - код 8871 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фустан - код 11966 - жолта
  Фустан - код 11966 - жолта
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Дамски топ потник рипс в меднокафяво - код 2876
  Топ - код 2876
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 695,71
 8. Блуза - код 374
  Блуза - код 374
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 9. Къс дамски топ рипс в бяло - код 1265
  Топ - код 1265 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Дамски дънки скъсани с висока талия в синьо - код 3919
  Фармерки - код 3919 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.029,71