Кошула - код 878 - сиво

Нема на залиха
SKU
37583
MKD 812,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Полиестер - 100%

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 1481 - зелена
  Фустан - код 1481 - зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Фустан - код 3852 - црна
  Фустан - код 3852 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Топ - код 2987 - зелена
  Топ - код 2987 - зелена
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Маица - код 11978 - црна
  Маица - код 11978 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Тренерки - код 4555
  Тренерки - код 4555
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Кошула - код 3223 - бело
  Кошула - код 3223 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Изчистена дамска тениска в жълто - код 7525
  Маица - код 7525 - жолта
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Дамско изрязано боди в бяло - код 3322
  Боди - код 3322 - 1 - бело
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 8469 - окер
  Фустан - код 8469 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Блуза - код 1637 - пудра
  Блуза - код 1637 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71