Кошула - код 943 - зелена

Нема на залиха
SKU
39814
MKD 928,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Зелена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Кошула - код 7492 - зелена
  Кошула - код 7492 - зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Дълга свободна дамска риза в зелено - код 0239
  Кошула - код 0239 - зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Дълга дамска риза с дълъг ръкав в масленозелено - код 0227
  Кошула - код 0227
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Фустан - код 1868 - шарена
  Фустан - код 1868 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Топ - код 4606
  Топ - код 4606
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 3. Палто - код 0960
  Палто - код 0960
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 2304 - 2 - окер
  Фустан - код 2304 - 2 - окер
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 5. Дамски свободен кожен панталон с ластик в черно - код 0584
  Панталони - код 0584 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Комплет - код 0833 - црвена
  Комплет - код 0833 - црвена
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 1039 - 4 - шарена
  Фустан - код 1039 - 4 - шарена
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 8. Атрактивна елегантна свободна дамска блуза с паднали рамене в бяло - код 0157
  Блуза - код 0157 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 8556
  Фустан - код 8556
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Елегантно дамско палто в светлосиньо - код 1345
  Палто - код 1345
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71