Маица - код 033 - црна

Нема на залиха
SKU
41049
MKD 492,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Ефектна дамска тениска в черно - код 0653
  Маица - код 0653 - 1 - црна
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Маица - код 11802 - црна
  Маица - код 11802 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Тениска с ефектен принт в черно - код 3204
  Маица - код 3204 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Маица - код 2447 - 1 - црна
  Маица - код 2447 - 1 - црна
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
Слични производи
 1. Блуза - код 3099 - 3 - виолетова
  Блуза - код 3099 - 3 - виолетова
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 695,71
 2. Блуза - код 5343 - 4 - бело
  Блуза - код 5343 - 4 - бело
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
 3. Маица - код 2923 - 2 - сиво
  Маица - код 2923 - 2 - сиво
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 695,71
 4. Фустан - код 6099 - 5 - црна
  Фустан - код 6099 - 5 - црна
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 5. Дамска къса плисирана пола тип панталонки в жълто - код 8787
  Код 8787 - 3 - жолта
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Топ - код 11716 - бела
  Топ - код 11716 - бела
  Special Price MKD 144,71 Регуларна цена MKD 666,71
 7. Къса дамска тениска в бежово - код 8377
  Маица - код 8377 - кремова
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Спортски комплет - код 7034 - капучино
  Спортски комплет - код 7034 - капучино
  Special Price MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 9. Дамски спортен сет блуза с дълъг ръкав и къси панталони в черно - код 1057
  Комплет - код 1057 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Маица - код 3638 - бела
  Маица - код 3638 - бела
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.043,71