Маица - код 127 - црвена

Нема на залиха
SKU
37835-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 8840 - небесно сина
  Фустан - код 8840 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 6344 - црна
  Фустан - код 6344 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 0351 - виолетова
  Фустан - код 0351 - виолетова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 7171 - 4 - пудра
  Фустан - код 7171 - 4 - пудра
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 1748
  Фустан - код 1748
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фустан - код 9862
  Фустан - код 9862
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Маица - код 11669 - бела
  Маица - код 11669 - бела
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Тренерки - код 2973
  Тренерки - код 2973
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 9. Комплет - код 11988 - црна
  Комплет - код 11988 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Дамски бански в две части с висока талия в цвят бордо - код 6188
  Купачи - код 6188 - 4 - борда
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71