Маица - код 128 - бела

Нема на залиха
SKU
37946
MKD 464,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 0272 - бела
  Маица - код 0272 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Маица - код 0271 - бела
  Маица - код 0271 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Маица - код 9364 - бело
  Маица - код 9364 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 840,71
 4. Маица - код 0777 - бела
  Маица - код 0777 - бела
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Маица - код 4804 - бела
  Маица - код 4804 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
Слични производи
 1. Дамска изчистена блуза с атрактивни ръкави рипс в лилаво - код 1300
  Маица - код 1300 - виолетова
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 637,71
 2. Дамски елек грейка с две лица в синьо - код 2531
  Елек - код 2531 - 4 - небесно сина
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Спортно-елегантен дамски комплект в черно - код 3424
  Комплет - код 3424 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 4. Дамски пуловер с паднало рамо в розово - код 1634
  Џемпер - код 1634 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 2581 - шарено
  Фустан - код 2581 - шарено
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фустан - код 8149 - розова
  Фустан - код 8149 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Дамска дълга плетена жилетка в бяло - код 0419
  Кардиган - код 0419 - бела
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Комплет - код 4395 - 3 - кремова
  Комплет - код 4395 - 3 - кремова
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Дамски спортен сет блуза с дълъг ръкав и къси панталони в тъмносиньо - код 1057
  Комплет - код 1057
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Атрактивен дамски къс топ потник рипс в светлосиньо - код 9914
  Топ - код 9914
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71