Маица - код 173 - црна

Нема на залиха
SKU
38014
MKD 290,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дамска тениска в черно с надпис - код 0868
  Маица - код 0868 - 1 - црна
  MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 2. Ефектна тениска рипс с голо рамо и връзки в черно - код 1247
  Маица - код 1247 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 3. Маица - код 4803 - црна
  Маица - код 4803 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Изчистена тениска в черно - код 11953
  Маица - код 11953 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 5. Тениска с ефектен принт в черно - код 11944
  Маица - код 11944 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Фустан - код 6999
  Фустан - код 6999
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Маица - код 4648 - црна
  Маица - код 4648 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 3. Маица - код 2281 - бело
  Маица - код 2281 - бело
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Дамски спортен комплект долнище и блуза с дълъг ръкав в сиво - код 12056
  Комплет - код 12056 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Панталони - код 2100 - 6 - шарена
  Панталони - код 2100 - 6 - шарена
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Топ - код 1651 - праска
  Топ - код 1651 - праска
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Фустан - код 2550 - цветна
  Фустан - код 2550 - цветна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Дамски комплект блуза и панталон в тъмносиньо - код 8887
  Комплет - код 8887 - 2
  Најниско MKD 1.362,71 Регуларна цена MKD 1.942,71
 9. Фустан - код 1667 - цветна
  Фустан - код 1667 - цветна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Дамски топ в червено - 1287
  Топ - код 1287 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71