Маица - код 191 - 1 - бела

Нема на залиха
SKU
40664
MKD 579,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 4578 - бело
  Маица - код 4578 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Маица - код 8721 - бело
  Маица - код 8721 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Маица - код 4352 - бела
  Маица - код 4352 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Атрактивна бяла тениска с надписи - код 6996
  Маица - код 6996 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Тениска в бяло с принт - код 4713
  Маица - код 4713 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Дамски топ рипс в бяло - код 4604
  Топ - код 4604 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Втален дамски кожен панталон в сиво - код 9823
  Панталони - код 9823 - 2 - сиво
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Къса елегантна дамска тениска в бежово - код 0594
  Маица - код 0594 - кремова
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 521,71
 4. Ефектен къс топ в цвят капучино - код 11924
  Топ - код 11924 - капучино
  Special Price MKD 144,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Елегантно вталено дамско палто в светлосиньо - код 3908
  Палто - код 3908
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 6. Тренерки - код 1602 - 1 - камуфлажа
  Тренерки - код 1602 - 1 - камуфлажа
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Фустан - код 70511 - 1 - црна
  Фустан - код 70511 - 1 - црна
 8. Комплет - код 2102 - 1 - црна
  Комплет - код 2102 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 10033 - бела
  Фустан - код 10033 - бела
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Спортски комплет - код 3733 - 3 - ментол
  Спортски комплет - код 3733 - 3 - ментол
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71