Маица - код 191 - 2 - кафеава

Нема на залиха
SKU
40666
MKD 579,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Памук - 95 % Ликра 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Спортски комплет - код 2795 - 1 - црна
  Спортски комплет - код 2795 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Фустан - код 9899
  Фустан - код 9899
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Блуза - код 1637 - црна
  Блуза - код 1637 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Атрактивно боди в бяло рипс - код 1463
  Боди - код 1463 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Фустан - код 6737
  Фустан - код 6737
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Дамски комплект блуза и пола в черно - код 1668
  Комплет - код 1668 - 4 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Фустан - код 1294 - капучино
  Фустан - код 1294 - капучино
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 11864
  Фустан - код 11864
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Фустан - код 8113 - 2 - бело
  Фустан - код 8113 - 2 - бело
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Комбинезон - код 8189 - црвена
  Комбинезон - код 8189 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71