Маица - код 191 - 4 - црна

Нема на залиха
SKU
40669
MKD 579,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 8721 - црна
  Маица - код 8721 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Тениска в черно с ефектен принт - код 7898
  Маица - код 7898 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Къса дамска тениска в черно - код 2425
  Маица - код 2425 - 2 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Маица - код 2460 - црна
  Маица - код 2460 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Маица - код 4374 - црна
  Маица - код 4374 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Къса дамска блуза с ефектни ръкави в светлосиньо - код 2635
  Блуза - код 2635 - светло сина
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 811,71
 2. Дамски сет от две части бюстие и къси панталонки в черно - код 6922
  Комплет - код 6922 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Фустан - код 8434 - шарена
  Фустан - код 8434 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 6590 - бело
  Фустан - код 6590 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Фустан - код 4511
  Фустан - код 4511
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Фустан - код 0212 - 1 - црна
  Фустан - код 0212 - 1 - црна
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 7. Фустан - код 1356 - црна
  Фустан - код 1356 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Блуза - код 1637 - кафеава
  Блуза - код 1637 - кафеава
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Изчистен дамски топ рипс в бяло - код 1651
  Топ - код 1651 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Топ - код 5610 - кремова
  Топ - код 5610 - кремова
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 753,71