Маица - код 191 - 4 - црна

Нема на залиха
SKU
40799
MKD 579,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 8721 - црна
  Маица - код 8721 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Тениска в черно с ефектен принт - код 7898
  Маица - код 7898 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Къса дамска тениска в черно - код 2425
  Маица - код 2425 - 2 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Тениска в черно с принт - код 4713
  Маица - код 4713 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Маица - код 2460 - црна
  Маица - код 2460 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Дамско дълго палто с копче в червено - код 4704
  Палто - код 4704 - борда
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Маица - код 4322 - бело
  Маица - код 4322 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Фустан - код 0316 - црна
  Фустан - код 0316 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 4. Дамски свободен панталон със странични джобове и висока талия в черно - код 2996
  Тренерки-долен дел - код 2996 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 5. Фустан - код 11939 - бела
  Фустан - код 11939 - бела
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Къс дамски топ потник рипс в светлосиньо - код 4473
  Топ - код 4473
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Фустан - код 0726
  Фустан - код 0726
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 5654 - црна
  Фустан - код 5654 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Свободна дамска риза в меднокафяво - код 1648
  Кошула - код 1648 - 1
  Најниско MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 10. Кошула - код 0627 - 3 - бело
  Кошула - код 0627 - 3 - бело
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71