Маица - код 205 - 2 - црна

Нема на залиха
SKU
37357-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Ликра - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Ефектен дамски топ бюстие с гол гръб в бяло - код 11968
  Топ - код 11968 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Боди - код 4637 - црна
  Боди - код 4637 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 3. Къса пола с атрактивен десен с прехлупване - код 8571 - 13
  Сукња - код 8571 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Ефектна дамска свободна плетена туника с голо рамо в черно - код 2975
  Туника - код 2975 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Код 2834 - пудра
  Код 2834 - пудра
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Фустан - код 44477
  Фустан - код 44477
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 7. Ефектна дълга плетена дамска жилетка в светлосиньо - код 4539
  Кардиган - код 4539
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Фустан - код 8934 - 3
  Фустан - код 8934 - 3
  Најниско MKD 1.304,71
 9. Маица - код 469 - бела
  Маица - код 469 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Стилна дълга свободна плетена дамска жилетка в бяло - код 7593
  Кардиган - код 7593 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71