Маица - код 3 - црна

Нема на залиха
SKU
10240
MKD 435,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 0272 - црна
  Маица - код 0272 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Маица - код 0271 - црна
  Маица - код 0271 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Маица - код 9364 - црна
  Маица - код 9364 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
 4. Маица - код 4755 - црна
  Маица - код 4755 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Атрактивен къс дамски топ потник в черно - код 0664
  Маица - код 0664 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
Слични производи
 1. Дамски бански в две части с висока талия в тъмносиньо рипс - код 6799
  Купачи - код 6799
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Дамска блуза с атрактивен десен - код 11633 - 6
  Блуза - код 11633 - шарена
  MKD 753,71
 3. Ежедневен дамски сет потник и клин плетиво в светлосиньо - код 10077
  Комплет - код 10077
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Маица - код 11978
  Маица - код 11978
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Къса дамска блуза рипс с дълбоко деколте в цвят капучино - код 11800
  Блуза - код 11800 - капучино
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Топ с широки презрамки в цвят мента - код 856
  Топ - код 856 - ментол
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Фустан - код 4535 - розова
  Фустан - код 4535 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Маица - код 4249 - црна
  Маица - код 4249 - црна
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Атрактивна дамска блуза в бежово - код 6306
  Блуза - код 6306 - 2 - кремова
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Ефектна дамска свободна плетена туника с голо рамо в цвят горчица - код 2975
  Туника - код 2975 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71