Маица - код 363 - црвена

Нема на залиха
SKU
38210
MKD 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 3233 - црвена
  Маица - код 3233 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Маица - код 11970 - сина
  Маица - код 11970 - сина
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 637,71
 2. Втален дамски кожен панталон в сиво - код 9823
  Панталони - код 9823 - 2 - сиво
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Елегантен дамски сет къс топ и пола рипс в лилаво - код 2961
  Комплет - код 2961 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 4. Топ - код 2509 - бело
  Топ - код 2509 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Маица - код 4515 - небесно сина
  Маица - код 4515 - небесно сина
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Блуза - код 9989 - жолта
  Блуза - код 9989 - жолта
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 7. Фустан - код 2739
  Фустан - код 2739
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Дамски къс топ бюстие рипс в бежово - код 11942
  Топ - код 11942
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 666,71
 9. Фустан - код 2127 - небесно сина
  Фустан - код 2127 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Дамска изчистена тениска рипс в цвят капучино - код 1280
  Маица - код 1280 - капучино
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 666,71