Маица - код 363 - розова

Нема на залиха
SKU
38093
MKD 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 8399 - циклама
  Фустан - код 8399 - циклама
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Дамска блуза рипс с паднали рамене в бежово - код 0277
  Блуза - код 0277
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Фустан - код 7206 - црна
  Фустан - код 7206 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 9510 - 1 - црна
  Фустан - код 9510 - 1 - црна
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Комплет - код 4152 - 4 - пудра
  Комплет - код 4152 - 4 - пудра
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Изчистен дамски топ рипс в червено - код 1269
  Топ - код 1269 - црвена
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 666,71
 7. Дамски спортен сет блуза с дълъг ръкав и къси панталони в тъмносиньо - код 1057
  Комплет - код 1057
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 81800 - 1 - небесно сина
  Фустан - код 81800 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Дамски спортен сет тениска и клин в черно - код 4350
  Комплет - код 4350 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Фустан - код 1667 - шарено
  Фустан - код 1667 - шарено
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71