Маица - код 363 - сина

Нема на залиха
SKU
38209
MKD 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Сина

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дамска тениска с ефектни ръкави с къдрички в светлосиньо - код 4352
  Маица - код 4352
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Маица - код 4352
  Маица - код 4352
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Маица - код 3233
  Маица - код 3233
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Дамска тениска тип прегърни ме в светлосиньо - код 515
  Маица - код 515 - светло сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Фустан - код 744 - црна
  Фустан - код 744 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Маица - код 3233
  Маица - код 3233
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Дамска тениска в светлосиньо с принт - код 6101
  Маица - код 6101
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Фустан - код 8469 - зелена
  Фустан - код 8469 - зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Дълго кожено яке в цвят капучино с ефектен пух - код 4532
  Јакна - код 4532 - 3 - капучино
  Најниско MKD 2.842,00 Регуларна цена MKD 4.582,00
 6. Кошула - код 0323 - 1 - шарена
  Кошула - код 0323 - 1 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Дамска блуза с атрактивен десен - код 11633 - 4
  Блуза - код 11633 - шарено
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Фустан - код 12644 - црвена
  Фустан - код 12644 - црвена
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Дамски бански в две части с висока талия в бяло - код 6188
  Купачи - код 6188 - 2 - бело
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Фустан - код 8306 - шарена
  Фустан - код 8306 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71