Маица - код 383 - црна

Нема на залиха
SKU
38326
MKD 464,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Ликра 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 0272 - црна
  Маица - код 0272 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Маица - код 0271 - црна
  Маица - код 0271 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Маица - код 4755 - црна
  Маица - код 4755 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Маица - код 0777 - црна
  Маица - код 0777 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Маица - код 4804 - црна
  Маица - код 4804 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
Слични производи
 1. Комплет - код 4556 - 1
  Комплет - код 4556 - 1
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 2. Топ - код 11741 - ментол
  Топ - код 11741 - ментол
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Маица - код 11978
  Маица - код 11978
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Фустан - код 8292
  Фустан - код 8292
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 12069
  Фустан - код 12069
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Дамска елегантна свободна блуза с паднало рамо в цвят тюркоаз - код 6289
  Блуза - код 6289 - тиркизна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Блуза - код 9917 - 4 - црвена
  Блуза - код 9917 - 4 - црвена
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 8. Дълга плетена дамска жилетка с качулка в сиво - код 6655
  Кардиган - код 6655 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Елегантна блуза с поло яка рипс в бежово - код 11490
  Блуза - код 11490
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Фустан - код 2738 - шарена
  Фустан - код 2738 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71