Маица - код 402 - бела

Нема на залиха
SKU
37305
MKD 696,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Ефектна къса дамска тениска с ресни в бяло - код 14711
  Маица - код 14711 - 1 - бела
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Топ - код 2668 - путер зелена
  Топ - код 2668 - путер зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Дамски дълъг елек с колан в черно - код 4020
  Елек - код 4020 - црна
  Special Price MKD 2.029,71 Регуларна цена MKD 2.899,71
 3. Блуза - код 12072 - црна
  Блуза - код 12072 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Черна тениска с ефектен принт - код 2310
  Маица - код 2310 - црна
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Елек - код 7295
  Елек - код 7295
  Special Price MKD 2.029,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 6. Къс дамски топ рипс в бежово - код 1265
  Топ - код 1265
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Кардиган - код 0107 - ментол
  Кардиган - код 0107 - ментол
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Фустан - код 4511 - окер
  Фустан - код 4511 - окер
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Маица - код 4261 - црна
  Маица - код 4261 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 10. Дамски спортно-елегантен панталон в кафяво - код 2836
  Панталони - код 2836 - 2
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71