Маица - код 402 - розова

Нема на залиха
SKU
37304
MKD 696,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
Слични производи
 1. Фустан - код 2127 - небесно сина
  Фустан - код 2127 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 1752 - шарена
  Фустан - код 1752 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Дамска плетена свободна жилетка в бежово - код 5128
  Кардиган - код 5128
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Дамска тениска в светлосиньо с апликация - код 3324
  Маица - код 3324 - 3
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Фустан - код 1357 - капучино
  Фустан - код 1357 - капучино
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Фустан - код 6737
  Фустан - код 6737
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Топ - код 6223 - црна
  Топ - код 6223 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Ефирен къс гащеризон с колан в розово - код 1473
  Комбинезон - код 1473 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Атрактивен дамски сет топ с паданли рамене и къси панталонки в черно - код 2730
  Комплет - код 2730 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Дамска тениска в бяло с анимация - код 11818
  Маица - код 11818 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 753,71