Маица - код 406 - црна

Нема на залиха
SKU
38058
MKD 725,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски топ рипс в бяло - код 4602
  Топ - код 4602 - бела
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Кратки панталони - код 2236 - 6
  Кратки панталони - код 2236 - 6
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Ефектна дълга плетена дамска жилетка в розово - код 4539
  Кардиган - код 4539 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Блуза - код 3151 - 2 - небесно сина
  Блуза - код 3151 - 2 - небесно сина
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Дамска блуза в тъмнокафяво с къс ръкав и поло яка - код 0216
  Блуза - код 0216 - 7
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 6. Дамски спортно-елегантен панталон в кафяво - код 2836
  Панталони - код 2836 - 2
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Елегантна блуза с поло яка рипс в бежово - код 11490
  Блуза - код 11490
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Код 2592 - 3 - црвена
  Код 2592 - 3 - црвена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Топ - код 3249 - бело
  Топ - код 3249 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Фустан - код 9968
  Фустан - код 9968
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71