Маица - код 406 - црвена

Нема на залиха
SKU
38061
MKD 725,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дълъг суитшърт с качулка в розово - код 1475
  Дуксер - код 1475 - розова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Дамска блуза рипс в бежово - код 2180
  Блуза - код 2180 - 1
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Дамски бански с висока талия с ефектен десен - код 0952 - 6
  Купачи - код 0952 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 9275 - шарена
  Фустан - код 9275 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Боди - код 11935 - ментол
  Боди - код 11935 - ментол
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Фустан - код 1652 - небесно сина
  Фустан - код 1652 - небесно сина
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 7. Дамска тениска в черно с надпис - код 0868
  Маица - код 0868 - 1 - црна
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 8. Фустан - код 6292
  Фустан - код 6292
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 70511 - 1 - црна
  Фустан - код 70511 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71
 10. Блуза - код 11662 - бела
  Блуза - код 11662 - бела
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71