Маица - код 406 - зелена

Нема на залиха
SKU
38060
MKD 725,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Зелена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски топ потник рипс с копчета в светлосиньо - код 11821
  Топ - код 11821
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Маица - код 4804 - црна
  Маица - код 4804 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Панталони - код 2100 - 4 - шарена
  Панталони - код 2100 - 4 - шарена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Маица - код 2923 - 6 - црна
  Маица - код 2923 - 6 - црна
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 5. Фармерки - код 3897 - 1 - сина
  Фармерки - код 3897 - 1 - сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.768,71
 6. Дамско свободно късо палто в кафяво - код 4984
  Палто - код 4984
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Фустан - код 11936 - розова
  Фустан - код 11936 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Маица - код 11793 - црна
  Маица - код 11793 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Дамски сет топ и пола в лилаво - код 10110
  Код 10110
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Ефектна дамска свободна плетена туника с голо рамо в цвят мента - код 2975
  Туника - код 2975 - ментол
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71