Маица - код 419 - 3 - црна

Нема на залиха
SKU
37325-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 3592 - 1 - небесно сина
  Маица - код 3592 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Дамска блуза рипс с дълбоко деколте в розово - код 8755
  Блуза - код 8755 - 3 - розова
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Фустан - код 3283 - 3
  Фустан - код 3283 - 3
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 4. Атрактивен дамски топ къса тенсика рипс с гол гръб в черно - код 11927
  Топ - код 11927 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Дамски къс топ бюстие рипс в розово - код 11942
  Топ - код 11942 - розова
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Фустан - код 2741
  Фустан - код 2741
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Кратки панталони - код 4503 - 1 - сина
  Кратки панталони - код 4503 - 1 - сина
  Најниско MKD 1.188,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 8. Фустан - код 1652 - кафеава
  Фустан - код 1652 - кафеава
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 9. Код 5754
  Код 5754
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 898,71
 10. Изчистен дамски топ потник в бяло - код 6855
  Изчистен дамски топ в бяло - код 6855
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71