Маица - код 419 - бела

Нема на залиха
SKU
37257-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски сет от две части къс топ и дълга пола в черно и бяло - код 0149
  Комплет - код 0149 - 1 - шарена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Дамски топ с ефектно деколте в черно - код 1259
  Топ - код 1259 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 695,71
 3. Комплет - код 1519 - 6 - жолта
  Комплет - код 1519 - 6 - жолта
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Комплет - код 1519 - 3 - бело
  Комплет - код 1519 - 3 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Панталони - код 4655 - капучино
  Панталони - код 4655 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Изчистен дамски топ рипс в бяло - код 4656
  Топ - код 4656 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Фустан - код 3865 - борда
  Фустан - код 3865 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Дамски комплект блуза и панталон в бежово - код 6163
  Комплет - код 6163
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 9. Фустан - код 7003
  Фустан - код 7003
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Дамско свободно палто с копчета в черно - код 4070
  Палто - код 4070 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.174,71