Маица - код 553 - сиво

Нема на залиха
SKU
38118
MKD 522,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Памук-95% Еластан-5%

Тип на производ: Маица

Тип ръкав: Къс ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Къса дамска пола в цвят капучино - код 1014
  Сукња - код 1014 - капучино
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Фустан - код 4933 - зелена
  Фустан - код 4933 - зелена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Ефектна асиметрична дълга дамска туника в черно - код 4705
  Туника - код 4705 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Атрактивен цял изрязан дамски бански - код 5558 - 1
  Купачи - код 5558 - шарена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 5. Комплет - код 0833 - капучино
  Комплет - код 0833 - капучино
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Атрактивен къс дамски топ потник с връзки в черно - код 11989
  Топ - код 11989 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 7. Маица - код 1436 - 1 - бело
  Маица - код 1436 - 1 - бело
  Најниско MKD 260,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Дамско боди в червено с копчета - код 7101 - лице
  Боди - код 7101 - 2 - црвена
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Маица - код 3350 - црвена
  Маица - код 3350 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Фустан - код 0998
  Фустан - код 0998
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71