Маица - код 618 - бела

Нема на залиха
SKU
37840
MKD 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Памук - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 4578 - бело
  Маица - код 4578 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Маица - код 8721 - бело
  Маица - код 8721 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Маица - код 4352 - бела
  Маица - код 4352 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Атрактивна бяла тениска с надписи - код 6996
  Маица - код 6996 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Тениска в бяло с принт - код 4713
  Маица - код 4713 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Ефектен дамски къс топ потник в червено - код 1292
  Топ - код 1292 - црвена
  Special Price MKD 144,71 Регуларна цена MKD 811,71
 2. Маица - код 4363 - бело
  Маица - код 4363 - бело
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Фустан - код 5866 - црна
  Фустан - код 5866 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Спортски комплет - код 7034 - црвена
  Спортски комплет - код 7034 - црвена
  Special Price MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 5. Дамска дълга плетена жилетка в светлосиньо - код 0419
  Кардиган - код 0419
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Дамска тениска плетиво - код 7634 - 1
  Маица - код 7634 - 1 - шарена
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 811,71
 7. Кратки панталони - код 2236 - 3 - розова
  Кратки панталони - код 2236 - 3 - розова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Фустан - код 2687 - виолетова
  Фустан - код 2687 - виолетова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Топ - код 8843 - ментол
  Топ - код 8843 - ментол
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Палто - код 8746
  Палто - код 8746
  Special Price MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71