Маица - код 618 - црна

Нема на залиха
SKU
37839
MKD 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Памук - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 8721 - црна
  Маица - код 8721 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Маица - код 4648 - црна
  Маица - код 4648 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 3. Тениска в черно с ефектен принт - код 7898
  Маица - код 7898 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Къса дамска тениска в черно - код 2425
  Маица - код 2425 - 2 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Маица - код 2460 - црна
  Маица - код 2460 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Маица - код 2342 - бело
  Маица - код 2342 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Фустан - код 0164 - црна
  Фустан - код 0164 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 3. Ефектен дамски топ свръзки в черно - код 0958
  Топ - код 0958 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Дамски дънки по тялото в светлосиньо - код 2523
  Фармерки - код 2523 - 2
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 7211
  Фустан - код 7211
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Дамско елегантно палто с копче в тъмнозелено - код 4704
  Палто - код 4704
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Къси дънкови панталонки в светлосиньо - код 4316
  Кратки панталони - код 4316 - 1
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Ефирен къс гащеризон с колан в бяло - код 1473
  Комбинезон - код 1473 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Тениска с ефектен принт в бежово - код 11944
  Маица - код 11944
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Дълго зимно дамско яке в черно с цип, колан и качулка с пух - код 1093
  Јакна - код 1093 - 1 - црна
  Најниско MKD 3.972,71 Регуларна цена MKD 4.552,71