Маица - код 655 - бела

Нема на залиха
SKU
37344-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Елегантен дамски топ потник в цвят пудра - код 2548
  Топ - код 2548 - 3 - праска
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 985,71
 2. Дамски дълъг елек в масленозелено - код 4020
  Елек - код 4020
  Special Price MKD 2.029,71 Регуларна цена MKD 2.899,71
 3. Маица - код 3350 - црвена
  Маица - код 3350 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Дамски изрязан бански в две части в жълто - код 9042
  Купачи - код 9042 - 6 - жолта
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Сукња - код 1644
  Сукња - код 1644
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Боди - код 6355 - црна
  Боди - код 6355 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 956,71
 7. Фустан - код 7398 - шарена
  Фустан - код 7398 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Дамска свободна плетена туника с голо рамо в цвят пудра - код 2975
  Туника - код 2975 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Дамски асиметричен дълъг елек грейка и висока яка в черно - код 0422
  Елек - код 0422 - црна
  Special Price MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 10. Фустан - код 4260 - шарено
  Фустан - код 4260 - шарено
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.029,71