Маица - код 663 - црна

Нема на залиха
SKU
41154
MKD 434,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 0272 - црна
  Маица - код 0272 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Маица - код 0271 - црна
  Маица - код 0271 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Маица - код 9364 - црна
  Маица - код 9364 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
 4. Атрактивен къс дамски топ потник в черно - код 0664
  Маица - код 0664 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
Слични производи
 1. Фустан - код 3865
  Фустан - код 3865
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Комбинезон - код 4856
  Комбинезон - код 4856
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 3. Фустан - код 3610 - 2 - кремова
  Фустан - код 3610 - 2 - кремова
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 4. Топ - код 9167 - 2 - циклама
  Топ - код 9167 - 2 - циклама
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 5. Фустан - код 1534 - црна
  Фустан - код 1534 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Дамска тениска в черно - код 6215
  Маица - код 6215 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Дамска дълга плетена жилетка в светлосиньо - код 0419
  Кардиган - код 0419
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Блуза - код 1682 - црна
  Блуза - код 1682 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Фустан - код 1481 - црвена
  Фустан - код 1481 - црвена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Блуза - код 374 - бело
  Блуза - код 374 - бело
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71