Маица - код 696 - шарено

Нема на залиха
SKU
38225
MKD 638,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Шарено

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 8721 - црна
  Маица - код 8721 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Маица - код 4648 - црна
  Маица - код 4648 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 3. Тениска в черно с ефектен принт - код 7898
  Маица - код 7898 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Къса дамска тениска в черно - код 2425
  Маица - код 2425 - 2 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Маица - код 2460 - црна
  Маица - код 2460 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Маица - код 36755 - црна
  Маица - код 36755 - црна
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 2. Фустан - код 43600 - 2 - шарено
  Фустан - код 43600 - 2 - шарено
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Дамски спортен сет блуза с дълъг ръкав и къси панталони в тъмнозелено - код 1057
  Комплет - код 1057
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 4678 - небесно сина
  Фустан - код 4678 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Маица - код 0271 - бела
  Маица - код 0271 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Дълго дамско палто с копчета в тъмнозелено - код 3854
  Палто - код 3854
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 7. Накъсани дамски дънки с висока талия в светлосиньо - код 3840
  Фармерки - код 3840 - 1
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Атрактивен дамски топ рипс в черно - код 0962
  Топ - код 0962 - црна
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 9. Комбинезон - код 5775 - пудра
  Комбинезон - код 5775 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Фустан - код 5421 - шарено
  Фустан - код 5421 - шарено
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71