Маица - код 714 - црна

Нема на залиха
SKU
41255
MKD 435,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 0272 - црна
  Маица - код 0272 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Маица - код 0271 - црна
  Маица - код 0271 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Маица - код 9364 - црна
  Маица - код 9364 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
 4. Атрактивен къс дамски топ потник в черно - код 0664
  Маица - код 0664 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 5. Маица - код 33799 - 1 - црна
  Маица - код 33799 - 1 - црна
  Најниско MKD 463,71
Слични производи
 1. Изчистен дамски топ рипс в бяло - код 1269
  Топ - код 1269 - бело
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Фустан - код 6970 - небесно сина
  Фустан - код 6970 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Маица - код 11802 - црна
  Маица - код 11802 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Палто - код 7940 - розова
  Палто - код 7940 - розова
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 5. Фустан - код 2960 - црна
  Фустан - код 2960 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 6. Фустан - код 0946 - шарена
  Фустан - код 0946 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Къс дамски сет блуза и къси панталонки в цвят бордо - код 1407
  Комплет - код 1407 - 3 - борда
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фармерки - код 2659
  Фармерки - код 2659
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Панталони - код 2788 - 4
  Панталони - код 2788 - 4
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Фустан - код 8841 - небесно сина
  Фустан - код 8841 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71