Маица - код 727 - 1 - бела

Нема на залиха
SKU
37622-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук-95% Еластан-5%

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 12062 - сиво
  Блуза - код 12062 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 2937 - шарена
  Фустан - код 2937 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Туника - код 4605 - црна
  Туника - код 4605 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 4. Дамска блуза с къс ръкав с остро деколте камуфлажна - код 4376
  Маица - код 4376 - шарена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Џемпер - код 0283 - кремова
  Џемпер - код 0283 - кремова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 1253 - црвена
  Фустан - код 1253 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 2745 - шарена
  Фустан - код 2745 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Спортски комплет - код 7953 - небесно сина
  Спортски комплет - код 7953 - небесно сина
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 9. Комплет - код 0833 - црвена
  Комплет - код 0833 - црвена
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Дамски дънки по тялото в светлосиньо - код 2523
  Фармерки - код 2523 - 2
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71