Маица - код 727 - 3 - црвена

Нема на залиха
SKU
37621-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук-95% Еластан-5%

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 3151 - 2 - небесно сина
  Блуза - код 3151 - 2 - небесно сина
  Најниско MKD 579,71
 2. Фустан - код 2534 - 1 - шарено
  Фустан - код 2534 - 1 - шарено
  Најниско MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 3. Свободна риза в бяло - код 8842
  Кошула - код 8842 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Тренерки - код 2524 - црна
  Тренерки - код 2524 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Комплет - код 11980
  Комплет - код 11980
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Фустан - код 9076 - 2 - сиво
  Фустан - код 9076 - 2 - сиво
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Маица - код 2923 - 6 - црна
  Маица - код 2923 - 6 - црна
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 8. Фустан - код 5142 - борда
  Фустан - код 5142 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 2452 - шарено
  Фустан - код 2452 - шарено
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Свободна риза в масленозелено - код 8842
  Кошула - код 8842
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71