Маица - код 727 - 4 - црна

Нема на залиха
SKU
37623-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 7206 - циклама
  Фустан - код 7206 - циклама
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Комбинезон - код 4835 - 1 - шарена
  Комбинезон - код 4835 - 1 - шарена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Јакна - код 1628 - 1 - црна
  Јакна - код 1628 - 1 - црна
  Најниско MKD 2.464,71 Регуларна цена MKD 3.189,71
 4. Стилна дамска блуза рипс с дълбоко деколте в цвят пудра - код 12048
  Блуза - код 12048 - пудра
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Комплет - код 6989 - 2 - сиво
  Комплет - код 6989 - 2 - сиво
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Дамски асиметричен дълъг елек грейка и висока яка в черно - код 0422
  Елек - код 0422 - црна
  Special Price MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 7. Дамски свободен кожен панталон с ластик в бежово - код 5361
  Панталони - код 5361 - 2
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Блуза - код 7071 - црна
  Блуза - код 7071 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Дамска дълга пола в черно с цепка - код 0849
  Сукња - код 0849 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Фустан - код 6777 - бело
  Фустан - код 6777 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71