Маица - код 754 - 2 - црвена

Нема на залиха
SKU
37246-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 6261
  Фустан - код 6261
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Комплет - код 3219
  Комплет - код 3219
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Фустан - код 12000 - бела
  Фустан - код 12000 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 1272 - црвена
  Фустан - код 1272 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Блуза - код 12050 - капучино
  Блуза - код 12050 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Дамска къса дънкова пола в бяло - код 0923
  Сукња - код 0923 - 2 - бело
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Дамско сако в бежово - код 2365
  Сако - код 2365
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Фустан - код 0891
  Фустан - код 0891
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Дамски комплект топ и пола с флорален десен - код 6959 - 4
  Комплет - код 6959 - цветна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Къс дамски топ потник в черно - код 2910
  Топ - код 2910 - 2 - црна
  Најниско MKD 260,71 Регуларна цена MKD 666,71