Маица - код 756 - бела

Нема на залиха
SKU
41122
MKD 696,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Ефектна къса дамска тениска с ресни в бяло - код 14711
  Маица - код 14711 - 1 - бела
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Атрактивен дамски топ потник с цип в бяло - код 12890
  Топ - код 12890 - бела
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 2. Комбинезон - код 7701 - црвена
  Комбинезон - код 7701 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Атрактивен дамски топ плетиво в бяло - код 9909
  Топ - код 9909 - бела
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Дамско палто с копчета и колан в черно - код 6398
  Палто - код 6398 - црна
  Special Price MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 5. Дамски комплект топ и пола с флорален десен - код 6959 - 3
  Комплет - код 6959 - цветна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Атрактивна елегантна свободна дамска блуза с паднали рамене в бяло - код 0157
  Блуза - код 0157 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Јакна - код 9195 - бела
  Јакна - код 9195 - бела
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 8. Палто - код 1695 - црна
  Палто - код 1695 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Фустан - код 7205 - розова
  Фустан - код 7205 - розова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Дамска къса плетена жилетка с копчета в сиво - код 3876
  Кардиган - код 3876 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71