Маица - код 760 - 1 - бела

Нема на залиха
SKU
37499-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски топ с къдрички и ефектен гръб в черно - код 229
  Топ - код 229 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Маица - код 2447 - 1 - црна
  Маица - код 2447 - 1 - црна
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 3. Фустан - код 0714 - 3 - бело
  Фустан - код 0714 - 3 - бело
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 4. Дамски топ потник рипс в цвят капучино - код 2876
  Топ - код 2876 - капучино
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 695,71
 5. Ефектна дълга плетена дамска жилетка в розово - код 4539
  Кардиган - код 4539 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Топ - код 11772 - црна
  Топ - код 11772 - црна
  Special Price MKD 144,71 Регуларна цена MKD 579,71
 7. Стилен дамски гащеризон в червено - код 1525
  Комбинезон - код 1525 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 8190 - жолта
  Фустан - код 8190 - жолта
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Фустан - код 2452 - шарено
  Фустан - код 2452 - шарено
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Фустан - код 4672
  Фустан - код 4672
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71