Маица - код 760 - 2 - црвена

Нема на залиха
SKU
37501-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2865 - цветна
  Фустан - код 2865 - цветна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Дамски панталон еко кожа със сребрист кант - код 8785
  Панталони - код 8785 - 2 - сребро
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 3. Маица - код 2126 - бело
  Маица - код 2126 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Блуза - код 12062 - сиво
  Блуза - код 12062 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Бански комплект в две части с връзки в синьо - код 2671
  Купачи - код 2671 - 3 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фустан - код 2256 - 1 - црна
  Фустан - код 2256 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 7. Атрактивна тениска в цвят шампанско с принт - код 0215
  Маица - код 0215 - 2
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 8. Фустан - код 0956 - црна
  Фустан - код 0956 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Топ - код 12811 - кремова
  Топ - код 12811 - кремова
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 666,71
 10. Маица - код 4352 - циклама
  Маица - код 4352 - циклама
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71