Маица - код 760 - 3 - црна

Нема на залиха
SKU
37321-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Ликра 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фармерки - код 4756 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 4756 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 294 - црвена
  Фустан - код 294 - црвена
  Special Price MKD 377,00 Регуларна цена MKD 812,00
 3. Дамски гащеризон по тялото в сиво - код 6527
  Комбинезон - код 6527 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Топ - код 6762 - црвена
  Топ - код 6762 - црвена
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 985,71
 5. Фустан - код 5169 - 1 - црвена
  Фустан - код 5169 - 1 - црвена
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 6. Екстравагантна къса дамска блуза рипс с поло яка и гол гръб в зелено
  Блуза - код 2379 - 2
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 7. Елегантен дамски панталон с висока талия в синьо - код 3128
  Панталони - код 3128 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Блуза - код 6392 - кафеава
  Блуза - код 6392 - кафеава
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 9. Фустан - код 8192 - црвена
  Фустан - код 8192 - црвена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Фустан - код 2743 - жолта
  Фустан - код 2743 - жолта
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71