Маица - код 897 - бела

Нема на залиха
SKU
38249
MKD 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 4578 - бело
  Маица - код 4578 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Маица - код 8721 - бело
  Маица - код 8721 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Маица - код 4352 - бела
  Маица - код 4352 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Атрактивна бяла тениска с надписи - код 6996
  Маица - код 6996 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Тениска в бяло с принт - код 4713
  Маица - код 4713 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Кратки панталони - код 4595 - 1 - небесно сина
  Кратки панталони - код 4595 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Дамска свободна жилетка с качулка в зелено - код 9066
  Кардиган - код 9066
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Свободен дамски комплект потник и панталон в черно - код 6929
  Комплет - код 6929 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Къс дамски топ рипс в масленозелено - код 0963
  Топ - код 0963
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 695,71
 5. Атрактивен дамски топ бюстие в лилаво - код 11976
  Топ - код 11976 - виолетова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Дамски топ рипс в оранжево с цип - код 2630
  Топ - код 2630 - портокалова
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 7. Комплет - код 9995 - виолетова
  Комплет - код 9995 - виолетова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Фустан - код 8840 - зелена
  Фустан - код 8840 - зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Дамски вталени дънки с висока талия в светлосиво - код 4356
  Фармерки - код 4356 - 1
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Фустан - код 8856 - црна
  Фустан - код 8856 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71