Маица - код 904 - бела

Нема на залиха
SKU
38270
MKD 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 92 % Еластан - 8 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 4578 - бело
  Маица - код 4578 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Маица - код 8721 - бело
  Маица - код 8721 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Маица - код 4352 - бела
  Маица - код 4352 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Атрактивна бяла тениска с надписи - код 6996
  Маица - код 6996 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Тениска в бяло с принт - код 4713
  Маица - код 4713 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Топ - код 6223 - ментол
  Топ - код 6223 - ментол
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Дамско дълго палто в цвят бордо - код 1566
  Палто - код 1566 - борда
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 3. Жилетка дълга плетена с качулка в цвят капучино - код 3162
  Кардиган - код 3162 - капучино
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Тениска с ефектен принт в бежово - код 11944
  Маица - код 11944
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Дамски клин в бяло - код 21655
  Хеланки - код 21655 - 1 - бело
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 6. Дамска свободна плетена жилетка с качулка в три цвята - код 4587 - 2
  Кардиган - код 4587 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Фустан - код 1457 - црна
  Фустан - код 1457 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Фустан - код 1272 - црна
  Фустан - код 1272 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Дамска блуза рипс с дълбоко деколте в черно - код 8755
  Блуза - код 8755 - 4 - црна
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Тениска в цвят пудра с принт - код 11826
  Маица - код 11826 - 4 - пудра
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71