Маица - код 904 - црна

Нема на залиха
SKU
38271
MKD 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 92 % Еластан - 8 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 8721 - црна
  Маица - код 8721 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Маица - код 4648 - црна
  Маица - код 4648 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 3. Тениска в черно с ефектен принт - код 7898
  Маица - код 7898 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Къса дамска тениска в черно - код 2425
  Маица - код 2425 - 2 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Тениска в черно с принт - код 4713
  Маица - код 4713 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Фустан - код 14777 - 1
  Фустан - код 14777 - 1
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Фустан - код 2358 - црна
  Фустан - код 2358 - црна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71
 3. Маица - код 3233
  Маица - код 3233
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Атрактивна дамска блуза с голи рамене в бежово - код 12049 - лице
  Блуза - код 12049 - 3 - кремова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Атрактивен бански в две части шарен - код 8888 - 2
  Костим за капење - код 8888 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 6. Дамска изчистена тениска рипс в цвят капучино - код 1280
  Маица - код 1280 - капучино
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 666,71
 7. Свободен дамски топ в черно - код 4552
  Топ - код 4552 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Плетена свободна дамска туника в бежово - код 0689
  Туника - код 0689
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 9. Дамска свободна туника с голо рамо в черно - код 0738
  Туника - код 0738 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Дамски сет къса блуза с дълъг ръкав и къси панталонки в бежово - код 47599
  Комплет - код 47599
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71