Маица - код 910 - црна

Нема на залиха
SKU
37580-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Ликра - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2593 - розова
  Фустан - код 2593 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Блуза в светлосиньо с голи рамене ефектни ръкави рипс - код 2380
  Блуза - код 2380
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Комбинезон - код 5622 - црна
  Комбинезон - код 5622 - црна
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 4. Дамски топ потник с метални презрамки в черно - код 8826
  Топ - код 8826 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Тренерки - код 2973 - циклама
  Тренерки - код 2973 - циклама
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 6. Ефектни накъсани дънки с висока талия в светлосиньо - код 6381
  Фармерки - код 6381 - небесно сина
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Комплет - код 3978 - окер
  Комплет - код 3978 - окер
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Топ - код 2987 - бело
  Топ - код 2987 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Маица - код 4454 - бела
  Маица - код 4454 - бела
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 10. Маица - код 6596 - црна
  Маица - код 6596 - црна
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 782,71