Маица - код 912 - розова

Нема на залиха
SKU
37775
MKD 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Палто - код 4679
  Палто - код 4679
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 2. Дамски спортно-елегантен комплект долнище и свободна блуза с дълъг ръкав в светлосиньо - код 3171
  Комплет - код 3171
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Комбинезон - код 5622 - црна
  Комбинезон - код 5622 - црна
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 4. Блуза - код 1603 - 3 - бело
  Блуза - код 1603 - 3 - бело
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 5. Комбинезон - код 8898 - кремова
  Комбинезон - код 8898 - кремова
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Блуза - код 3099 - 3 - виолетова
  Блуза - код 3099 - 3 - виолетова
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 695,71
 7. Дамска дълга плетена жилетка в цвят пудра - код 0419
  Кардиган - код 0419 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Елегантно дамско палто с колан в бежово - код 1640
  Палто - код 1640
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Дамска пола с връзки в бяло - код 2590
  Сукња - код 2590 - 2 - бело
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Фустан - код 0415 - 1 - црна
  Фустан - код 0415 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71