Маица - код 919 - бела

Нема на залиха
SKU
37673-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Ликра 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки-долен дел - код 7707-3 - шарена
  Тренерки-долен дел - код 7707-3 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Изчистен дамски топ рипс в тъмнокафяво - код 4656
  Топ - код 4656
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Маица - код 2342 - бело
  Маица - код 2342 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Дамска къса плисирана пола тип панталонки в светлосиньо - код 8787
  Код 8787 - 4
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Комплет - код 5268 - кафеава
  Комплет - код 5268 - кафеава
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Атрактивна дамска спортно-елегантна блуза с гол гръб в черно - код 4952
  Блуза - код 4952 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Тренерки - код 3786 - црна
  Тренерки - код 3786 - црна
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 8. Фустан - код 2726 - шарено
  Фустан - код 2726 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Фустан - код 416
  Фустан - код 416
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 10. Фустан - код 0991 - светло сина
  Фустан - код 0991 - светло сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71