Маичка - код 193 - бела

Нема на залиха
SKU
38354
MKD 522,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маичка

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 3283 - 4 - циклама
  Фустан - код 3283 - 4 - циклама
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 2. Фустан - код 0212 - 1 - црна
  Фустан - код 0212 - 1 - црна
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 3. Палто - код 8746 - сиво
  Палто - код 8746 - сиво
  Special Price MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 4. Атрактивен дамски топ плетиво в цвят тюркоаз - код 9909
  Топ - код 9909 - тиркизна
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Фустан - код 8596 - пудра
  Фустан - код 8596 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фустан - код 13131 - црна
  Фустан - код 13131 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 4082 - 5 - шарено
  Фустан - код 4082 - 5 - шарено
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Дамско дълго палто в цвят бордо - код 1566
  Палто - код 1566 - борда
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 9. Дамски бански костюм с висока талия в оранжево - код 5003
  Купачи - код 5003 - 3 - портокалова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Фустан - код 14777 - 1
  Фустан - код 14777 - 1
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71