Маичка - код 262 - бела

Нема на залиха
SKU
37928
MKD 522,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Маичка

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска туника в червено - код 1215
  Туника - код 1215 - 6 - црвена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Ефектни накъсани дънки с висока талия в светлосиньо - код 6381
  Фармерки - код 6381 - небесно сина
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Дамски сет тениска и къси панталонки с атрактивен десен в черно - код 2536
  Комплет - код 2536 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Къс топ с връзки в бяло - код 1284
  Топ - код 1284 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Фустан - код 7141 - жолта
  Фустан - код 7141 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Атрактивен къс дамски топ потник с гол гръб в розово - 11982
  Топ - код 11982 - розова
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 7. Спортно - елегантен панталон в цвят пудра - код 8585
  Панталони - код 8585 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Маица - код 0272 - црна
  Маица - код 0272 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Фустан - код 1752 - шарена
  Фустан - код 1752 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Фустан - код 7206 - небесно сина
  Фустан - код 7206 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71