Маичка - код 443 - црна

Нема на залиха
SKU
38202
MKD 928,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиакрил - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маичка

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Стилна дамска блуза рипс с дълбоко деколте в лилаво - код 12048
  Блуза - код 12048 - виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Дамски комплект къс топ и ангуг в зелено - код 4304
  Комплет - код 4304 - 1 - зелена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 3. Дамски свободен пуловер с паднало рамо в сиво - код 3255
  Џемпер - код 3255 - сиво
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Атрактивно дамско сако от велур в кафяво - код 8135
  Сако - код 8135
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Фустан - код 8556 - црвена
  Фустан - код 8556 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Топ - код 0995 - зелена
  Топ - код 0995 - зелена
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 695,71
 7. Фустан - код 3690 - 1 - небесно сина
  Фустан - код 3690 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Бански комплект в две части с връзки в синьо лъскава материя - код 2563
  Купачи - код 2563 - 9 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Дамски изрязан бански в две части с десен тип зебра - код 9042 - 1
  Купачи - код 9042 - 1 - шарена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Комбинезон - код 0199 - црна
  Комбинезон - код 0199 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71