Маичка - код 545 - бела

Нема на залиха
SKU
38205
MKD 725,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Маичка

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Спортски комплет - код 0109 - 1 - небесно сина
  Спортски комплет - код 0109 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 2. Блуза - код 11633 - шарено
  Блуза - код 11633 - шарено
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Фустан - код 11887 - бело
  Фустан - код 11887 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 4. Дамско ежедневно сако в бежово - код 7951
  Сако - код 7951
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Боди - код 4667 - бело
  Боди - код 4667 - бело
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 6. Топ - код 4606
  Топ - код 4606
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 7. Пола тип панталон с атрактивен десен на цветя - код 2022 - 1
  Код 2022 - 3 - шарена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Дамска свободна блуза с паднало рамо в лилаво - код 3972
  Блуза - код 3972
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Фустан - код 1686 - шарено
  Фустан - код 1686 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Дълга свободна дамска риза в синьо - код 0239
  Кошула - код 0239 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71