Маичка - код 657 - бела

Нема на залиха
SKU
38413
MKD 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук-95% Еластан-5%

Тип на производ: Маичка

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 8556
  Фустан - код 8556
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Блуза - код 0837
  Блуза - код 0837
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
 3. Изчистен топ рипс в черно - код 11925
  Топ - код 11925 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Маица - код 3310 - бела
  Маица - код 3310 - бела
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Дълго дамско палто с копчета в тъмнозелено - код 3854
  Палто - код 3854
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 6. Блуза - код 1945 - цветна
  Блуза - код 1945 - цветна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 7. Топ - код 5610 - кремова
  Топ - код 5610 - кремова
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Фустан - код 2890 - црна
  Фустан - код 2890 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 9. Маица - код 11970 - сиво
  Маица - код 11970 - сиво
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 637,71
 10. Спортски комплет - код 5684 - сиво
  Спортски комплет - код 5684 - сиво
  Special Price MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.174,71